Podmienky súťaže:

Odpovedaj správne na tri otázky a môžeš postúpiť do záverečného žrebovania o koncert zdarma. Výherca koncertu bude vylosovaný 29.6.2015. Pre objektivitu sa bude losovať na niektorej zo škôl, ktorej žiaci, alebo pedagógovia sa do súťaže prihlásia a odpovedajú správne. Koncert sa uskutoční v septembri 2015. Ak bol koncert „Doktor zdravie“ na škole už zrealizovaný, po dohode sa môže uskutočniť koncert Paulíny Ištvancovej s inou tematikou, ktorú nájdete v ponuke na www.umart.sk.

Priestor na uskutočnenie koncertu zabezpečuje škola, pre ktorú sa koncert poriada. Ak vedenie školy rozhodne, že koncert odmieta nasleduje škola vytiahnutá ako ďalšia v poradí, ktorej žiaci sa súťaže zúčastnia. Výsledky budú zverejnené po vyžrebovaní na stránke www.doktorzdravie.sk. Čím viac žiakov sa do súťaže zapojí, tým je väčšia šanca na výhru!

Každý sa môže prihlásiť do súťaže iba raz.

Koncert sa uskutoční zdarma, organizátor si však po dohode s vedením školy môže uplatniť nárok na cestovné z Trnavy a to 10 centov za kilometer a nad 250 km aj 50,- euro ubytovanie pre dve osoby.

 
 

Odoslanie formuláru