IMG_9299
IMG_9354
IMG_9448
IMG_9477
IMG_9536
IMG_9559
IMG_9754

Paulína Ištvancová sa narodila 9. apríla 1993 v Trnave. Je to mladá slovenská speváčka, ktorá sa profesionálne venuje spevu od svojich desiatich rokov. Od malička sa úspešne zúčastňovala rôznych súťaží, či už recitačných, vedomostných ale hlavne speváckych ako napríklad: Šaliansky Maťko, Hviezdoslavov Kubín, A slovo bolo u Boha, Hollého pamätník, Slovom o tvojej láske (recitačné), Superkvíz junior (televízna vedomostná), Beat forum Gbely, Kakaoslávici (spevácke), na ktorých sa vždy umiestnila na prvých priečkach. Najväčším úspechom bol jej postup do finále speváckej súťaže Československá superstár v roku 2009. V roku 2010 vydala svoj debutový album „To som ja“.

Od jej jedenástich rokov cestuje po Slovensku s výchovnými koncertmi pre Základné a Stredné školy. Najprv to bolo množstvo úspešných koncertov so svojimi staršími sestrami ako skupina 3ses3 a od spomenutej súťaže už sama so svojimi vlastnými projektami. Dohromady ich bolo niekoľko sto. Po týchto skúsenostiach vie citlivo no zároveň hravo pracovať s deťmi. Na konte má už vydanie troch albumov, z toho jeden sólový.

Má vyštudovaný odbor Grafik digitálnych médií, momentálne študuje Marketingovú komunikáciu na UCM v Trnave a pracuje v Mestskej televízii Trnava (MTT) ako redaktorka.